Hakkımızda

Redev Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

REDEV Yapi 90’li yillardan bugüne, hayallerinizi gerçeklestiriyor. Memnuniyet odakli, çevreye duyarli, modern çözümler ve akilli teknolojilerle birlesen yasam alanlariyla, huzurlu mekânin, yüksek standartlarin ve ayricalikli seçeneklerin bulusma noktasi REDEV Yapi.

Zarafet, sanat ve hayalleri hayata aktarabilmek için arazi gelistirmekle basladigi yolculuguna, uluslararasi gayrimenkul danismanlik firmasini da ekleyerek yol aliyor. Bugün bilgi, deneyim ve birikimiyle ürettigi projeleri sizlere sunarken, hayatiniza keyif katmanin mutlulugunu yasiyor.

Projelerini farkli fikir ve çok yönlü bakisla desteklemek için portföyünü gün geçtikçe güçlendiren REDEV Yapi büyüyen kadrosu, isini seven güçlü ekibiyle, gayrimenkulün oldugu her alanda müteahhitlik ve taahhüt hizmetleri vermeyi hedefliyor. Özellikle Marmara Bölgesinde projeleriyle adini duyuran REDEV Yapi imzasini attigi projelerle ismini Türkiye’de duyurma yolunda kararli adimlarla ilerliyor.

Yasama kolaylik, kalite ve deger; mekana huzur, güven ve estetik katmak; projeleriyle hayata imza atmak isteyen REDEV Yapi, size özel bir yasamin kapilarini araliyor.

Basari süreklilik gerektirir. Daima büyüyen hedefleri ve artan ivmesiyle REDEV Yapi ailesine katilmak için siz de projelerden yerinizi seçip REDEV Yapi ayricaliklarinin keyfini sürebilirsiniz.